Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Заайдарівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04336547) був реорганізований і увійшов до складу Новопсковської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Заайдарівка
Новопсковський район, Луганська область

Привітання

Дорогі земляки, гості села!

Щиро вітаю Вас із  храмовим святом та днем села Заайдарівка!!!


День нашого села Заайдарівка – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим Заайдарівським колоритом, традиціями і славною історією. Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі села, переживаємо невдачі та складні часи. Але й щиро радіємо успіхам, пишаємося нашими досягненнями, із гордістю розповідаємо друзям про чудове село Заайдарівка.
Сільська влада, депутатський корпус і я особисто прикладаємо максимальні зусилля для того щоб наше село нарешті стало на шлях розвитку, змінювалося, зростав його економічний та культурний потенціал. Усі досягнення, якими багате наше село, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об'єднатися у любові до нашої малої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Я бачу в майбутньому Заайдарівку сильною та процвітаючою, а громадян - щасливими і забезпеченими. І лише шляхом об’єднання під ідеєю розвитку села, ми зможемо відстояти своє право на майбутнє і змінити на краще наше сьогодення.

Сучасна Заайдарівка може пишатися тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють її обличчя. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій. Разом ми єдина і велика сім'я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.

Дорогі земляки, дорогі Заайдарчани, у сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх із  Днем села!!! Бажаю вам перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення!

А нашому селу - процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі вічно молодим, квітучим і красивим селом!

З Днем села, дорогі односельчани, з Днем своєї Малої Батьківщини Тебе –  моє село Заайдарівка !

З повагою,
сільський Голова села Заайдарівка О.О. Недовєсов.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua